Vánoční výstava a dílna - 25.11.2014

10.12.2014 19:30

V úterý 25.11.2014 zavládla v knihovně předvánoční atmosféra. Každý z více jak šedesátky návštěvníků si přišel na své – někdo nakoupil dárky pro své blízké, jiný si vyrobil adventní věnec nebo svícen ve vánoční dílně. Další přišel jen načerpat inspiraci. A že bylo co obdivovat je zřejmé i z našich fotografií. Šikovné ruce, které zde letos prezentovaly své výrobky, byly nejen z Cerekvice n.L. a Pekel, ale i z Hrušové, Bučiny, Makova, Čisté a Litomyšle.

Všem moc děkuji: návštěvníkům za jejich přítomnost, organizátorkám za přípravu výstavy, vystavovatelkám za zapůjčení výtvorů, obci za zajištění chvojí, dobrovolnicím za ukázku floristiky a netradičního zabalení vánočních dárků, pletení z pedigu, výroby postav z kukuřičného šustí a recykloozdob a také za nádherné zdobení perníčků.

FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE:

Vánoční dílna a výstava